Obhajoba Výzkumných úkolů studentů oboru Inženýrství pevných látek, srpen 2023

Obhajoby VÚ studentů magisterského studia oboru IPL se budou konat ve středu 30. srpna 2023 v Seminární místnosti KIPL T386 od 13:00.

Jednání bude probíhat seminární formou. Jednotliví autoři postupně v krátké presentaci (doporučená délka ca 15 minut) představí komisi obsah své práce a dosažené výsledky. Po každém vystoupení bude následovat vyjádření oponenta a všeobecná diskuze. Po vystoupení všech autorů proběhne krátké uzavřené jednání komise, po kterém bude vyhlášeno hodnocení jednotlivých prací.

Program jednání
Bc. Michal  Jůza, vedoucí práce: Ing. Jakub Skočdopole, KIPL FJFI
Téma: Studium vlivu depozičních parametrů tenkých vrstev vysokoteplotních supravodičů GdBCO připravených pomocí IJD
Bc. Leonard Vaĺko, vedoucí práce: Ing. Monika Kučeráková, Ph.D, KIPL FJFI