KIPL

PDF icon RozsirenyAbstrakt_Template2016_LaTeX.pdf143.52 KB

Package icon RozsirenyAbstrakt_Template2016_LaTeX.zip186.17 KB

RozsirenyAbstrakt_Template2016_Word.zip25.67 KB

Zaslání abstraktu a rozšířeného abstraktu do sborníku je povinné pro všechny studenty ČVUT!

Abstrakt:

• Abstrakty očekáváme napsané anglicky, česky nebo slovensky (angličtina je preferovaná).
  • Rozsah abstraktu maximálně 500 znaků (včetně mezer), bez obrázků.
  • Zaslané příspěvky budou publikovány ve sborníku abstraktů, který obdrží všichni účastníci v den konference před jejím zahájením.

Abstrakty prosím nahrávejte do systému poté, co provedete registraci (přihlašovací údaje do systému INDICO jsou totožné s přihlašovacími údaji do webmailu). Zájemci z ostatních fakult ČVUT nechť prosím nejdříve kontaktují mailem Ing. Kateřinu Aubrechtovou, (katerina.aubrechtova@fjfi.cvut.cz).

Rozšířený abstrakt do sborníku:

• Příspěvky očekáváme napsané anglicky, česky nebo slovensky (angličtina je preferovaná), vytvořené s pomocí aktuálního templatu (template bude brzy zveřejněn).
    • Rozsah je stanoven na 6 stran.
    • Příspěvky musí mít strukturu vědeckého článku a obsahovat anglická klíčová slova a anglický abstrakt (strukturou se míní např. Introduction; Experimental; Discussion; Conclusions; References).
    • Příspěvky by měly obsahovat dostatek originálních informací včetně výsledků!

Příspěvky budou publikovány ve sborníku konference (bude mít přiděleno ISBN), který obdrží všichni účastníci.

Plný vědecký článek v Acta Polytechnica CTU Proceedings z důvodu malého zájmu v minulých letech nebude organizován.

cs_CZ