KIPL

RozsirenyAbstrakt_Template2016_LaTeX.pdf143.52 KB

RozsirenyAbstrakt_Template2016_LaTeX.zip186.17 KB

RozsirenyAbstrakt_Template2016_Word.zip25.67 KB

Zaslání abstraktu a prezentace je povinné pro všechny účastníky – studenty ČVUT. Zaslání rozšířeného abstraktu do sborníku je povinné pro  účastníky – studenty magisterského a doktorského studia ČVUT.

Abstrakt:

• Abstrakty očekáváme napsané anglicky, česky nebo slovensky (angličtina je preferovaná).
  • Rozsah abstraktu je maximálně 500 znaků (včetně mezer), bez obrázků.
  • Zaslané abstrakty budou publikovány ve sborníku abstraktů, který obdrží všichni účastníci v den konference před jejím zahájením.

Abstrakty prosím nahrávejte do systému poté, co provedete registraci (přihlašovací údaje do systému INDICO jsou totožné s přihlašovacími údaji do webmailu). Zájemci z ostatních fakult ČVUT nechť prosím nejdříve kontaktují mailem Ing. Kateřinu Aubrechtovou Dragounovou, Ph.D. (katerina.aubrechtova@fjfi.cvut.cz), případně některého z dalších členů organizačního výboru.

Rozšířený abstrakt do sborníku:

• Příspěvek očekáváme napsaný anglicky, česky nebo slovensky (angličtina je preferovaná), vytvořený s pomocí některého z přiložených templatů.
    • Struktura příspěvku odpovídá vědeckému článku či krátkému sdělení a obsahuje anglická klíčová slova a anglický abstrakt (typická struktura např. Introduction; Experimental; Discussion; Conclusions; References).
    • Počet stránek není výslovně stanoven, doporučená délka je 4 – 6.
    • Příspěvky by měly soustředit především na originální informace a výsledky.

Zaslané příspěvky budou publikovány ve sborníku konference (bude mít přiděleno ISBN), který obdrží všichni účastníci.

cs_CZ